Asporty - drugi sestanek partnerjev

Asporty meeting 12

// English below //

Nov mesec s seboj prinaša tudi nove priložnosti za izmenjavo izkušenj in idej. Upoštevajoč novi korona virus, smo bili srečanja s partnerji v projektu Asporty primorani prenesti v spletno sfero. Na redni ravni tako že potekajo mesečni sestanki z namenom deljenja aktualnih informacij ter izmenjave primerov dobrih praks.

Zadnji sestanek, ki je potekal v ponedeljek, 12. 10., je bil namenjen ravno diskusiji o prilagoditvenih ukrepih, ki vplivajo tudi na izvajanja športnih programov v vseh treh sodelujočih državah. Spet smo dokazali, da je tam, kjer je volja, tudi pot! Vsi partnerji, tako Klettaskoli kot tudi Centar za avtizem Rijeka in Društvo za kulturo inkluzije namreč redno izvajamo prilagojene športne programe za naše mlade športnike.

Vsi vključeni se veselimo srečanj v živo, do takrat pa nas gotovo čaka še nekaj spletnih pomenkov!

Projekt je financiran iz programa Erasmus+

-----------------

ASPORTY partner’s meeting

New month has brought new opportunities for gathering. Minding the corona situation, most of our gatherings take place online. Even though meeting in person and sharing new practices in real life would have been much nicer, online meet-ups are offering at least a certain amount of pleasure. Pleasure that comes from seeing your partners doing something nice and useful with and for their special students.

Partners from the Icelandic Klettaskoli and those from Croatian Centre for Autism Rijeka have shared their experiences about their new corona reality of adapting sporting activities for their children and youngsters, and us from the Association of Inclusive Culture did the same.

We look forward to our next exchange of good practices, be it on the online or even more so – real life level!

This project is funded under the Erasmus+ programme.