ASporty brošura: RAVNOTEŽJE

// English below //

Trije partnerji, sodelujoči v projektu 'ASporty', so zopet združili moči! Tokrat so svoje strokovno znanje in številne pretekle izkušnje združili v članku na temo ravnotežja.

Ta ponuja praktičen prikaz vaj za krepitev te prvine, ki spada med najosnovnejše motorične sposobnosti in je kot takšna bistvenega pomena za motorični razvoj posameznika.

Brošuro najdete TUKAJ. Vabljeni k prebiranju!

***

ASporty brochure: BALANCE

The three participating partners, namely Association of Inclusive Culture, Klettaskoli and Centre for Autism Rijeka have again joined forces and, coming from experiences, have written a brochure on the topic of balance.

Brochure offers a practical insight into several activities, meant to improve balance. The exercises were planned with having children and youngsters with special needs in mind, but they can, of course, also be applied with all the others.

Have a look!