Na Kongresnem trgu so zazvenele slovenske popevke

Včeraj je Kongresni trg preplavila glasba slovenskih zimzelenih melodij. Otroke s Centra Janeza Levca ter učence glasbenih šol DO RE MI in Muzikaviva so spremljali izjemni glasbeniki z Berkleeja. Množica mladih pevcev in glasbenikov, ki se je na svoj nastop skrbno pripravljala, je obiskovalce ogrela in spodbudila, da so tudi sami zapeli. Zemlja pleše, Ti si moja ljubezen, Dan ljubezni ter mnoge druge pesmi so v inkluzivni zasedbi odmevalo po prestolnici in polepšale večer marsikateremu mimoidočemu. Danes nas pobovno čaka vrhunski koncert. Glasbenikom z Berkleeja bodo družbo na odru delali Jana Šušteršič, Fanika Križaj, glasbeniki s Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana ter Maribor in Big band Fran Korun Koželjski iz Velenja. Pridite na Kongresni trg.

Galerijo včerajšnjega dogodka si oglejte tukaj.