Večerni koncert v Ljubljani navdušil obiskovalce

Četrtkovo festivalsko dogajanje so v večernih urah zaokrožili glasbeniki z akademije Berklee. V sodelovanju z big bandi Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana in Maribor, Glasbene šole Fran Korun Koželjski ter z vokalistkama Jano Šušteršič in Faniko Križaj so ponovno poskrbeli, da je trg pod gradom napolnilo veliko ljubiteljev vrhunske glasbe. Obiskovalci so lahko dobri dve uri uživali v vrhuski predstavi.

Ob zaključku letošnjega festivala se nam obeta še zadnji v nizu večernih koncertov. Ob 20. uri nas bodo člani Pihalnega orkestra Litostroj skupaj z Latino Rock Fiesto in bandom Berkleeja ogreli za zaključni tradicionalni koncert raperja in našega ambasadorja ZLATKA. Še zadnjič v Ljubljani pridite na Kongresni trg in petkov večer preživite v družbi dobre glasbe.

Kaj o nocojšnjem večeru pravi Zlatko, si oglejte v posnetku.