Še zadnji dan smo se igrali v Ljubljani

Mednarodni festival Igraj se z mano se je danes še zadnjič odvil na Kongresnem trgu. Poskrbeli smo za bogat program na dveh odrih, dogajanje pa spremljajo številne delavnice, animacije, športne igre, predstave ... Toplo in sončno vreme je na trg pod Gradom privabilo množico obiskovalcev, željnih zabave in igranja. V duhu inkluzije smo vse štiri dni ustvarjali nepozabno pravljico, ki bo še dolgo privabljala nasmeh na obraz.

V večernih urah bo festival v Ljubljani zaprl svoja vrata s tradicionalnim zaključnim koncertom raperja in ambasadorja Zlatka ob 21. Pred njegovim nastopom bodo za dobro vzdušje poskrbeli člani Pihalnega orkestra Litostroj ob 20. uri. Pridite in še zadnjič doživite vrhunsko glasbeno doživetje. Vstop na prireditev je prost.

Slike z današnjega dne si golejte v galeriji.