Mednarodni festival Igraj se z mano se bo 20. junija prvič odvijal na športnem parku v Begunjah na Gorenjskem

V polnem teku so še zadnje priprave na festivalsko dogajanje v središču Begunj. Tudi gorenjski festival, ki ga pripravljajo Center Janeza Levca Ljubljana, Društvo za kulturo inkluzijo ter lokalni organizator Zavod Manipura, bo postregel s številnimi odrskimi nastopi, raznolikimi delavnicami, animacijami, športnimi dogodki … Skozi igro bomo skušali med vse obiskovalce razširiti glavno idejo festivala – druženje vseh ljudi, ne glede na starost, izobrazbo in druge socialne in kulturne specifike. Tako kot v ostalih mestih po Sloveniji, kjer se je festival že odvil, se tudi v Begunjah obiskovalcem obeta bogat odrski program, ki ga bodo dopolnile številne delavnice, animacije, športni dogodki … Upamo na lepo in toplo poletno vreme, da bomo lahko ustvarili nepozaben inkluzivni dogodek.