Mednarodni festival Igraj se z mano je zaključil potovanje po Sloveniji

Mednarodni festival Igraj se z mano se je končal v Begunjah in s tem zaključil svoje potovanje po Sloveniji. Septembra bo prvič izveden tudi na Norveškem.

Begunje so danes postale mesto, kjer so se v igri združili vsi mladi in mladi po srcu. Oder je prekipeval od pozitivne energije vseh nastopajočih, ki so se na svoje nastope skrbno pripravljali. Prišel je tudi slon Bansi, ki se je na odru pridružil otrokom, z njimi zaplesal in zapel. Dogajanje pa je bilo pestro tudi okoli odra, saj so zanimive delavnice in športne dejavnosti omogočile prav vsakemu obiskovalcu, da preizkusi svoje spretnosti.

Veseli smo, da se je kljub slabemu vremenu zbralo veliko ljudi, ki so z dobro voljo pregnali dež in ustvarili še eno lepo inkluzivno zgodbo.

Fotografije z dogodka