Nove EVS prostovoljke

Pa jih imamo, nove prostovoljke! Že osmo leto zapored Center Janeza Levca Ljubljana gosti mednarodne prostovoljce, to leto iz držav bivše Jugoslavije. V sklopu Evropske prostovoljne službe (EVS), ki poteka znotraj programa Erasmus+ in Nacionalne agencije MOVIT, so se nam pridružila štiri mlada ter novih znanj polna dekleta.

 

V okviru projekta »Stepping into somebody else's shoes«, se Despina iz Makedonije ter Nikolina, Sanja in Nataša iz Bosne in Hercegovine že pridno uvajajo po različnih enotah Centra Janeza Levca Ljubljana, spoznavajo delo in nove sodelavce. Naše šolske dni, različne dogodke ter Mednarodno festivalsko leto »Igraj se z mano« bodo s svojo energijo in svežim elanom bogatile vsa tja do konca avgusta 2016. Poleti pa se bodo vključile tudi v delo v Domu, ko ta postane »Hostel pri Janezu«.