Predavanje na mednarodnem forumu "ME TOO! Conversations on social inclusion"

Vodja festivalskega leta Igraj se z mano in predsednik Društva za kulturo inkluzije, Boštjan Kotnik, je v sredo, 25. 11. 2015 predaval na mednarodnemu forumu "ME TOO! Conversations on social inclusion". Forum, ki ga je organiziral MOVIT v okviru programa Erasmus+ Mladi v akciji, je potekal od 24. do 27. 11. 2015 v Hotelu Lev v Ljubljani, udeležili pa so se ga mladinski delavci in voditelji z različnih držav. Namen je bil omogočiti izmenjavo izkušenj in dobrih praks na področju vključevanja mladih z manj priložnostmi in/ali posebnimi potrebami na lokalni in mednarodni ravni. Boštjan je predstavil delovanje Društva za kulturo inkluzije ter dogodke Igraj se z mano, kot primer dobre prakse socialne integracije in inkluzije otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami.

Fotografije...

Prispevke in fotografije s foruma si lahko ogladate tudi na Facebooku