Zdrava zabava v Atlantisu

dki zdravje mladih

V okviru projekta »Zdrav duh v zdravem telesu« so se vključeni mladostniki s Centra Janeza Levca Ljubljana v ponedeljek, 14. 3. 2016, odpravili v vodni park Atlanis. Mladostniki so športno aktivnost sami izbrali ter se pred odhodom skupaj z mentorji poučili o pozitivnih vidikih, ki jih ima plavanje na telo. Preživeli so zabavno popoldne, polno vodnih užitkov in vragolij, se bolje spoznali med seboj ter se zabavali na zdrav način.

    Takole so nekateri izmed udeležencev delili svoje vtise:
  • Anže: »Imamo se fino, rad plavam, rad imam vodni tobogan, rad se hecam z ostalimi. Znam mrtvaka in žabico, kravel se morem še malo naučiti. Z našima puncama grem rad v bazen z mehurčki. Všeč mi je bila tudi savna, a je zelo vroče tam.«
  • Branko: »Fajn se je kopat, tobogani so dobri, znam plavati in narediti mrtvaka. Rad bi se naučil tudi kravel.«
  • Jetimire: »Všeč mi je, a ne znam dobro plavati, zato sem se danes učila plavati žabico.«

Udeleženci že nestrpno pričakujejo prihodnje aktivnosti v projektu.