Bodi umetnik "Igraj se z mano" - otvoritev potujoče razstave v OŠ Primoža Trubarja, Laško

Na 9. Mednarodnem likovnem natečaju Bodi umetnik »Igraj se z mano« so tudi letos sodelovali učenci OŠ Primoža Trubarja Laško - prilagojen program z nižjim izobrazbenim standardom. Poleg slik, ki so jih narisali, so se skupaj z učiteljicami odločili, da pripeljejo potujočo razstavo tudi v Laško in jo predstavijo. Razstava se je uradno odprla 18. marca s kulturnim programom z naslovom Pozdrav pomladi. Pred tem so učenci pomagali pri pripravi razstave, peki peciva za otvoritveno slovesnost ter pri izvedbi kulturnega programa, na katerega so bili vabljeni tudi gostje. Dela so na ogled v Knjižnici Laško, v Hiši generacij Laško in na šoli Primoža Trubarja Laško na oddelku nis-a do 20. maja 2016.

Fotografije z dogodka.