Zimske radosti na Kopaoniku

V sklopu mednarodnih dogodkov Bodi popotnik »Igraj se z mano« so se učenci Centra Janeza Levca v času praznikov odpravili na smučanje na Kopaonik. Naši ljubitelji belih strmin so srečno prispeli v največje smučarsko središče v Srbiji in že uživajo na svežem gorskem zraku in toplem, že skoraj spomladanskem soncu. Različne športne aktivnosti na snegu so pisane na kožo mladostnikom, ki si na ta način krepijo svojo samozavest in pridobivajo številna nova znanja in veščine, skozi aktivnosti pa se povezuje tudi zaupanje med učitelji in učenci. Še posebej zanimivo in prijetno pa je druženje naših otrok s srbskimi vrstniki, saj se tako oblikujejo globoke vezi in prijateljstva.
Slike, ki so nam jih posredovali, pripovedujejo o čudoviti zimski pravljici in prav gotovo bodo počitnice na snegu prehitro minile. Želimo jim čim več sneženih užitkov in varnih spustov na smučeh. Slike si lahko ogledate tukaj.