Strokovni posvet ob 10. obletnici Mednarodnega festivala "Igraj se z mano"

Letošnji festivalski program ob deseti obletnici Mednarodnega festivala "Igraj se z mano" je vsebinsko in programsko nadgrajen in še posebej slovesen, kot se za tak jubilej tudi spodobi.


8 festivalskih dni v različnih slovenskih mestih in štirje večerni glasbeni dogodki v Ljubljani bodo znova dokazali, da so tovrstni dogodki izrednega pomena za enakopravno vključevanje oseb s posebnimi potrebami v družbeno življenje.

Uvod v praznovanje 10. obletnice festivala bo zaznamoval STOKOVNI POSVET z naslovom:
Od festivala do inkluzivne družbe – kdo je na-poti«.

Posvet bo potekal v torek, 17. maja, ob 9. uri v Veliki sejni dvorani Mestne občine Ljubljana.

S posvetom in razpravo želimo osvetliti vlogo festivala v družbi z različnih vidikov. Ugledni govorniki in strokovnjaki bodo poskušali odgovoriti na nekatera ključna vprašanja o pomenu festivala za otroke s posebnimi potrebami in njihove vrstnike z značilnim razvojem, o njegovem mestu v državi in družbi po desetih letih.

Porogram strokovnega posveta si lahko ogledate tukaj.