Že sedmič smo Trg svobode v Mariboru napolnili z otroškim smehom in igro

Maribor1

Mednarodni festival "Igraj se z mano", ki se je danes odvil na Trgu svobode v Mariboru, je odprl vrata v letošnje festivalsko dogajanje.


Živahno in veselo vzdušje se je pričelo že ob 9. uri, ko sta animator Gogi in naš prijatelj Nik na veliki oder povabila prve nastopajoče. Tako kot vsako leto tudi letos ni primanjkovalo likovnih, ustvarjalnih, športnih ... delavnic, s katerimi smo mladim in nekoliko manj mladim popestrili vsakdan.
Veseli nas, da se festivala vsako leto udeleži veliko število vrtcev, šol, društev, centrov, zavodov, ki s svojo prisotnostjo na dogodku potrjujejo, da je naša festivalska ideja o socialni vključenosti vseh oseb, ne glede na pomanjkljivosti, še kako živa.

Utrinke s festivala si lahko ogledate v naši galeriji.