Glasbeniki z Berklee-ja na potepu po Sloveniji

Bled1

Udeleženci mladinske izmenjave Inclusion through performance so lep vikend izkoristili za raziskovanje naše male deželice.

 

Mladostniki s posebnimi potrebami in glasbeniki iz akademije Berklee so na izletu preživeli lep dan, se med seboj povezali, mladostniki pa so ob tem urili tudi komunikacijo v angleškem jeziku. Glasbeniki so ljubljanske ulice in mestni utrip spoznali že takoj ob prihodu v prestolnico, včeraj pa jih je pot zanesla na Gorenjsko. Občudovali so naš biser Bled, se povzpeli na blejski grad in uživali v prečudovitem razgledu. Pravijo, da je pri nas lepo, da se počutijo dobro ter da so ljudje topli in odprti. Med mladostniki in glasbeniki so se stkale nove vezi prijateljstva.
Sobotni izlet je prehitro minil, zdaj pa že nestrpno pričakujemo njihove skupne večerne nastope na Kongresnem trgu. Več o dogajanju si lahko preberete v programu.

erasmus

Bled2

Bled3