Spektakularno smo odprli 10. Mednarodni festival "Igraj se z mano" v Ljubljani

20160524 111959za splet

Danes se je v Ljubljani začel 10. Mednarodni festival "Igraj se z mano". Že od 9. ure zjutraj se igramo na Kongresnem trgu in Parku Zvezda v Ljubljani, za spektakularno otvoritev festivala pa so poskrbeli člani Pihalnega orkestra GŠ Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana s svojimi gosti KD Pihalni orkester Bežigrad in KD Pihalni orkester Godbe ljubljanskih veteranov. Bučen aplavz so požele tudi naše gostje, članice mažoretne skupine iz Sevnice in Trebnjega.


Mestno središče bo polno smeha in iger vse do 13. ure, ob 20. uri pa nadaljujemo z večernim festivalskim dogajanjem. Obeta se nam čudovit glasbeni večer v izvedbi vrhunskih glasbenikov z akademije Berklee. Program si lahko ogledate tukaj.

Pripravili smo galerijo slik današnjega dopoldneva in vas vabimo, da si jo ogledate.

20160524 112040 za splet