Otroški živžav že tretji dan polni Kongresni trg

20160526 094747 splet1

Sonce nas je prebudilo v še en festivalski dan. Že od 9. ure se igramo na Kongresnem trgu, ki je spet napolnjen z otroki, delavnicami in radoživostjo naših malih prijateljev.


Kot vse dni doslej tudi danes pripravljamo zanimiv in pester program. Še več različnih delavnic vabi obiskovalce, mlade in stare, da se za kratek čas ustavijo, se pomerijo v namiznih igrah, pink ponku, preizkusjo svojo ustvarjalno žilico ali samo uživajo v pestrem dogajanju.
Danes pa se je za en dan festival preselil tudi v Črnomelj/Semič. Izvedli ga bodo v okviru projekta Video S-factor, ki promovira inkluzijo mladih oseb s posebnimi potrebami skozi uprizoritvene umetnosti in izdelovanje filmov. Več si preberite tukaj.

Vabimo vas tudi, da se nam pridružite na večernem dogodku, ko bodo dobro voljo širili člani Big Bandov KGBL Ljubljana in Maribor ter Frana Koruna Koželjskega iz Velenja, z nami pa bo tudi Fanika Križaj.

Galerija slik