Četrtkov inkluzivni glasbeni večer na Kongresnem trgu prebudil Ljubljano

DSC 0488 splet

Četrtkov inkluzivni večer so glasbeno obarvali glasbeniki iz Big Bandov konzervatorija za glasbo in balet Maribor in Ljubljana ter Big Band glasbene šole Fran Korun Koželjski iz Velenja.

 

Za pevski vložek je s svojim čudovitim glasom poskrbela Fanika Križaj. Tudi danes so se jim na odru pridružili glasbeniki slovite akadeije Berklee, ki so s skupnimi močmi pripravili še eno glasbeno poslastico.

Jutri nas čaka še zadnji dan festivala. Spet bo pestro in zabavno v Ljubljani, za en dan pa bomo festivalsko dogajanje ponesli tudi na Muto. Že šestič zapored nas na osrednjem trgu čaka veliko zabave, smeha in prijetnega druženja.

Za veliki zaključek festivala v Ljubljani bo s tradicionalnim koncertom poskrbel naš ambasador Zlatko s svojimi gosti, skupina Malo drugače in plesna skupina Venas iz CVIU iz Velenja. Pridružite se nam ob prijetnem druženju sredi Ljubljane.