Mednarodni festival "Igraj se z mano" potuje po Sloveniji

splet

Mednarodni festival "Igraj se z mano" bo v zadnjih dneh maja prepotoval različne konce Slovenije in s tem razširil dobro voljo in idejo inkluzije po domovini.

Začeli smo v Mariboru na Trgu svobode, ki se je prelevil v veliko igralnico na prostem. Najbobsežnejši del festivala se dane po štirih dneh zaključuje v Ljubljani. Čudovito vzdušje si lahko ogledate na posnetku. Prav zdaj pa se igrajo, zabavajo in širijo inkluzijo tudi na Muti, kjer so prav tako pripravili pester in zanimiv program.

Veseli smo, da je letošnje jubilejno leto festival prvič obiskal tudi Belokranjce. V okviru filmskega festivala Video S-factor se je za kratek čas ustavil v Semiču, kjer so ga obiskovalci toplo in prisrčno sprejeli. Kako luštno so se imeli v Semiču, si oglejte v videoposnetku.
Zadnjo postajo pa bo festival imel v Vipavi na športno obarvanem dogodku.
Do naslednjega leta mu zaželimo vse najboljše.