Zaključek projekta Inclusion through performance

IMG 5933 splet

V duhu inkluzije so se zaključile aktivnosti mladinske izmenjave Inclusion through performance, ki je financirana s strani Erasmus +.

Mladostniki  s posebnimi potrebami so petkov dan preživeli na ulicah Ljubljane skupaj z glasbeniki z akademije Berklee. Skupaj so izvedli glasbene ulične nastope, prijeten dan pa so zaključili  z vožnjo po Ljubljanici. Tudi tam ni manjkalo glasbe, petja in dobre volje. Druženje je bilo prisrčno, mladostniki pa so sproščeno komunicirali v angleškem jeziku, kar je zanje velik uspeh. Slovo je bilo srčno in polno objemov z obljubami, da se naslednje leto zopet dobimo na istem mestu z istim namenom, da podiramo zidove in gradimo mostove, saj za ljudi z inkluzijo v srcu ni ne ovir in ne zavor.

erasmus

IMG 5926 splet

IMG 5904 splet