Zahvala za sodelovanje na 10. Mednarodnem festivalu "Igraj se z mano"

Mesec maj se zaključuje in prav tako je za nami letos jubilejni 10. Mednarodni festival Igraj se z mano. Center Janeza Levca Ljubljana je v sodelovanju z Društvom za kulturo inkluzije ter seveda tudi z vašo pomočjo ponovno priredil nepozaben inkluziven festival.

 

Festivalski dnevi so po Sloveniji minevali v znamenju povezovanja vseh generacij iz Slovenije in tujine, ne glede na njihove posebnosti. Skupaj so se udeleževali številnih ustvarjalnih in športnih delavnic, gledaliških nastopov na odru, se družili ter doživljali inkluzivne trenutke. Festivalne dni so obarvali njihovi nasmehi, veselje ob igranju ter srečni in zadovoljni obrazi, ki nas navdihujejo za prihodnje delovanje.

Slike z dogodkov najdete tukaj.

Veselimo se prihodnih sodelovanj z vami, saj zmeraj iščemo plemenite partnerje.