Obisk naših partnerjev z Norveške

Norvezanke splet

V teh dneh nas so nas obiskali partnerji z Norveške, in sicer pet specialnih pedagoginj s Kragera. Z njimi smo v preteklosti uspešno sodelovali v treh projektih, financiranih s strani Norveškega finančnega mehanizma, in razvili zelo dobre odnose.

Ker so jih zanimale naše socialno integracijske prakse, so obiskale pekarno Janez dela, kjer so jim pripravili nekaj dobrot za pokušino ter Delovno zaposlitveni center Janeza Levca Ljubljana. Udeležile so se še dneva odprtih vrat na šoli na Levstikovem trgu in z zanimanjem spremljale program, ki so ga pripravili otroci in mladostniki. Eno popoldne so preživele tudi na Bledu in uživale v naravnih lepotah Slovenije. Zadnji dan pred odhodom bodo obiskale še šolo v Jaršah in spoznale posebni program vzgoje in izobraževanja.

Več slik si lahko ogledate v galeriji.