Prijavnice za jubilejni 10. Bodi športnik so odprte

20151005 093721

Poletje se že počasi poslavlja in mi že nestrpno pričakujemo jesen. Letošnja bo zelo pestra, saj se že intenzivno pripravljamo na že 10. športno-družabni dogodek Bodi športnik. Letošnji se bo odvil 29. septembra na znani lokaciji na stadionu Ilirija.

 

Tudi letos bo letno telovadišče Narodnega doma na Iliriji pokalo po šivih. Čaka nas pestro športno dopoldne; pomerili se boste lahko v nogometu, mali odbojki, košarki, balinanju, se udeležili pastirskih iger ali pa navijali za naše športnike.

V ospredju našega dogodka ni tekmovanje, ampak fair play, spoštovanje, strpnosti in sprejemanje drugačnosti. K tem vrednotam bomo skupaj z vami stremeli tudi letos.

Tukaj se lahko prijavite na eno izmed aktivnosti, na dogodku pa se nam lahko pridružite tudi kot prostovoljci ali pripravite zanimive delavnice.

Prijavnice bodo odprte do 22. septembra oziroma do zapolnitve vseh mest.

Do septembra vam pošiljamo lep športni pozdrav.