Bodi umetnik "Igraj se z mano" v KGLU Slovenj Gradec

V sredo 12. 10. 2016 je bila otvoritev zaključne razstave 9. Bodi umetnik "Igraj se z mano", že tradicionalno v Koroški galeriji likovnih umetnosti Slovenj Gradec.

Na dogodku smo se zbrali udeleženci iz Prve osnovne šole Slovenj Gradec, Druge osnovne šole Slovenj Gradec, Tretje osnovne šole Slovenj Gradec, Gimnazije Slovenj Gradec, Srednje šole Slovenj Gradec in Muta, VDC Slovenj Gradec, VDC Muta in dveh enot Centra Janeza Levca Ljubljana.

Na zelo zanimivem in poučnem dogodku smo se vsi udeleženci razdelili v šest mešanih skupin in tam skozi razne socialne igre in delavnice spoznavali najprej druge udeležence, kasneje delo v galeriji, na koncu pa smo se vsi skupaj vživeli v delo kustosa in postavili razstavo. Po kratkem okrepčilu z jabolki in koroškim rženim kruhom pa smo pred odhodom iz papirja v tehniki origami izdelali model vrančka Kokija.

Fotografije z dogodka