Bodi umetnik "Igraj se z mano" v JSKD Trebnje

V organizaciji Društva za kulturo inkluzije in JSKD Trebnje, je bila v dvorani STIK Trebnje postavitev z otvoritvijo Mednorodne likovne razstave Bodi umetnik »Igraj se z mano«. Udeležili so se je učenci OŠ PP iz Mirne, učenci OŠ Trebnje ter vrtca Trebnje. Najprej so se med sabo spoznali ter obesili risbe otrok na temo »Rad pomagam« in "Igraj se z mano" na panoje v galeriji, nato pa so si družno ogledali lutkovno predstavo z naslovom »Grajska skrivnost«, ki so jo uprizorili prostovoljci Društva za kulturo inkluzije, ki je tudi pobudnik tovrstnih dogodkov širom Slovenije. Sam dogodek je popestrila lutka »Ivan Cankar,« s katero so se otroci pogovarjali ter se za spomin tudi slikali. Na koncu pa so si vsi supaj ogledali še mednarodno razstavo lanskoletne likovne kolinije »Naiva« v galeriji »Likovni samorastniki« v Trebnjem.

Fotografije z dogodka