Udeležba na mednarodni konferenci "The EEA Scholarships Programme – A Plus in Education"

romunija2

Te dni v Bukarešti poteka mednarodna konferenca "The EEA Scholarships Programme  – A Plus in Education". Udeležil se je je tudi predstavnik Centra Janeza Levca Ljubljana Boštjan Kotnik.

Na konferenci, organizirani s strani Norveškega finančnega mehanizma, bodo predstavniki visokošolskih zavodov, šol in drugih organizacij spregovorili o pozitivnih učinkih, ki jih imajo mednarodni projekti, o finančnih in upravnih izzivih in težavah pri izvajanju projektov v lastnih državah ter o pozitivnih učinkih, ki jih izvedeni projekti prinašajo.  Lastne projekte bodo udeleženci lahko predstavili na stojnicah in tako pokazali pozitivne rezultate.

Tovrstna srečanja so priložnost za izmenjavo mnenj, za spletanje novih poznanstev in morebitnih novih partnerstev v prihodnosti.

Romunija1