Razstava Bodi umetnik in prireditev ob materinskem dnevu Pozdrav pomladi

Učenci oddelkov z nižjim izobrazbenim standardom na OŠ Primoža Trubarja Laško so v avli šole postavili na ogled likovna dela potujoče razstave "Igraj se z mano". Dan pred materinskim praznikom so se svojim mamam in babicam ter drugim gostom predstavili s kulturnim programom, polnim razigranega plesa in prelepih pesmi o pomladi ter brezpogojni ljubezni naših mamic.

Nastopili so tudi z gledališko predstavo Modri cvet, s katero so se udeležili letošnjega Republiškega srečanja gledaliških skupin šol s prilagojenim programom z nižjim izobrazbenim standardom v Zagorju ob Savi. Prireditev smo zaključili s prijetnim druženjem ob dobrotah, ki so jih učenci višjih razredov pripravili sami s pomočjo njihove razredničarke. Likovna dela z natečaja Bodi umetnik si lahko ogledamo tudi v Knjižnici Laško in konec aprila ter v začetku maja v Hiši generacij.

Fotografije z dogodka