Mednarodni festival "Igraj se z mano" je prvič obiskal Novo Gorico

NG ISZM

Mednarodni festival "Igraj se z mano" smo danes prvič pripeljali v Novo Gorico. Organizatorji Center Janeza Levca Ljubljana in Društvo za kulturo inkluzije ter OŠ Kozara Nova Gorica so pripravili čudovito in igrivo dopoldne v središču mesta.

 

Program je na glavnem odru odprla Karin, učenka OŠ Kozara s pesmijo "Ne bodi kot drugi". Veliko otrok se je zbralo tudi pri gledališkem odru, kjer so uživali v ogledu različnih predstav.

Obiskovalci so se na Bevkovem trgu udeležili številnih ustvarjalnih, športnih, obrtniških in drugih zanimivih delavnicah, ki so jih pripravili šole, vrtci, varstveno-delovni centri, nevladne organizacije... Nekatere izmed njih so pripravili in izvedli tudi naši EVS prostovoljci skupaj s pridnimi učenci s Centra Janeza Levca Ljubljana.

Skozi igro, zabavo in druženje je čas hitro minil. Ob 13. uri se je dogodek zaključil v upanju, da se nadlednje leto ponovno družimo.

Nekaj utrinkov s festivala si lahko ogledate tukaj: https://goo.gl/photos/QebGxaDo8UZ9gXcq8