Približuje se tradicionalni športni dogodek Bodi športnik "Igraj se z mano"

bodi sportnik za 11

Poletje se približuje koncu in še čisto malo nas loči do športnega dogodka Bodi športnik "Igraj se z mano". Letos ga bomo prvič pripravili na površinah Športnega centra Triglav. Dogodek bo v petek, 15. septembra, s pričetkom 9. uri in bo trajal vse do 12.

Petek, 15. september, bo rezerviran za šport. Rdeča nit dogodka je vključevanje oseb s posebnimi potrebami v družbo. Pripravili bomo pester program s tekmovanji v tradicionalnih turnirjih v nogometu, košarki, odbojki in balinanju, najmlajši pa bodo uživali v pastirskih igrah. Naš dogodek ni tekmovalne narave, saj so v ospredju strpnost, fair play, spoštovanje in sprejemanje drugačnosti. 
Športnemu dogodku se bo pridružil tudi projekt Cel svet se rad igra, preko katerega mladi spoznavajo različne kulture in etnične skupine ter se učijo o pomembnosti enakovrednega sprejemanja beguncev in migrantov v družbo.
Pridružite se nam tudi vi in z nami preživite razgiban in igriv dan.