Približuje se tradicionalni športni dogodek Bodi športnik "Igraj se z mano"

bodi sportnik za 11

Poletje se približuje koncu in še čisto malo nas loči do športnega dogodka Bodi športnik "Igraj se z mano". Letos ga bomo prvič pripravili na površinah Športnega centra Triglav. Dogodek bo v petek, 15. septembra, s pričetkom 9. uri in bo trajal vse do 12.

Petek, 15. september, bo rezerviran za šport. Rdeča nit dogodka je vključevanje oseb s posebnimi potrebami v družbo. Pripravili bomo pester program s tekmovanji v tradicionalnih turnirjih v nogometu, košarki, odbojki in balinanju, najmlajši pa bodo uživali v pastirskih igrah. Naš dogodek ni tekmovalne narave, saj so v ospredju strpnost, fair play, spoštovanje in sprejemanje drugačnosti.
Pridružite se nam tudi vi in z nami preživite razgiban in igriv dan.