Počitniško varstvo - Jesenske igrarije »Igraj se z mano« - PRIJAVE ODPRTE!

Društvo za kulturo inkluzije v času jesenskih počitnic organizira počitniško varstvo za učence, ki obiskujejo šole znotraj Mestne občine Ljubljana. MOL je hkrati tudi sofinancer omenjenih aktivnosti.
Dejavnosti se bodo odvijale na OŠ Oskarja Kovačiča (Ob Dolenjski železnici 48, Ljubljana) pod okriljem strokovno usposobljenih voditeljev, in sicer ob naslednjih dnevih:

• Ponedeljek 30.10.2017
  • Četrtek 2.11.2017
  • Petek 3.11.2017

Več informacij o programu in ostalih podrobnostih najdete v priponki, za dodatna pojasnila pa nas lahko pokličete tudi na tel. št 040 309 822 (Boštjan Kotnik).
Prijave so odprte od ponedeljka, 9. oktobra do zapolnitve mest (21 udeležencev na posamezen termin). Ker se mesta hitro polnijo, vabljeni k čimprejšnji prijavi!
To lahko storite preko spletnega obrazca, ali pa nam po pošti pošljete natisnjeno in izpolnjeno prijavnico.

Ekipa Društva za kulturo inkluzije