»Specialni telovaj«

specialni telovaj

Športni center Fakultete za šport in Društvo za kulturo inkluzije vabita na prav posebno vadbo – »Specialni telovaj«

• Prilagojena vadba za otroke s posebnimi potrebami do 12. leta starosti.
  • Prostor v moderno opremljeni telovadnici FŠ, ki s svojo infrastrukturo in številnimi pripomočki omogoča prilagoditve gibalnih vsebin vsakemu otroku, vodeno s strani izkušenih vaditeljev.
  • Velika podpora izkušenih prostovoljcev (Društvo za kulturo inkluzije in študentje Specialne in rehabilitacijske pedagogike), po potrebi vadba 1:1.
  • KDAJ? Torek in petek od 16:00 do 17:00.
  • KJE? Dvorana Škrlatica na Fakulteti za šport (Gortanova 22, Ljubljana).
  • CENA? 3-mesečna karta, 2x na teden: 135 €

Vabljeni na dan odprtih vrat v torek, 13. februarja, ob 16:00 v dvorano Škrlatica!

Vodja programa: Neža Adamič, mag. prof. šp. vzg. in učiteljica športa invalidov
Telefon: 031 420 104
Spletna stran:
Telefon: 031 334 421 (Športni center Fakultete za šport)
Spletna prijava