Volunteering project - Give to get

evs - give to get.

V Društvu za kulturo inkluzije iščemo partnerske organizacije in/ali prostovoljce za sodelovanje na našem prihajajočem projektu prostovoljstva, ki je sofinanciran s strani programa Erasmus+. Mobilnost v projektu bo trajala 11 mesecev - predvidoma od 17. oktobra 2018 do 15. septembra 2019, gotiti pa nameravamo 3 prostovoljce.
Vabljeni, da se nam pridružite. Več na spodnjih povezavah.

In our society - Društvo za kulturo inkluzije, we are looking for partner organizations and / or volunteers to participate in our upcoming volunteering project that is financed by the programme Erasmus+. The mobility in the project will last 11 months - scheduled from October 17, 2018 to September 15, 2019 and we plan to host 3 volunteers.
You are invited to join us. More in the links below.