Pohod na Planino nad Vrhniko

planina nad vrhniko

Dragi pohodniki, obveščamo vas, da je sobotni pohod na Planino nad Vrhniko zaradi slabega vremena odpovedan.
Vzemite si čas zase in napolnite moči za naslednje izzive! Želimo vam prijeten vikend,

pohodniška ekipa Društva za kulturo inkluzije in Sožitja.

Društvo za kulturo inkluzije in društvo Sožitje vas vabimo na aktivno druženje v naravi, namenjeno posameznikom in družinam z otroki s posebnimi potrebami ter družinam z njihovimi vrstniki iz rednih šol.

Tokrat se bomo z Zaplane odpravili do razglednega stolpa na Planini nad Vrhniko.

Snidemo se v soboto, 22.9. ob 9:00 uri.

Zberemo se pri naslovu Zaplana 1 (sledite puščicam), kjer bomo parkirali avtomobile.

Zaključili bomo do približno 12:00 ure.

Poleg stolpa je tudi koča, kjer se bomo posladkali z jabolčnim zavitkom.

Na pohodu boste potrebovali:
  • primerno obutev (pohodne superge) in oblačila,
  • zaščito proti soncu in klopom,
  • pijačo in malico iz popotne torbe.

Prijave na dogodek so obvezne in jih do zapolnitve prostih mest najdete na povezavi: https://goo.gl/forms/zFMqNwUh6L7s87GW2

V primeru slabega vremena bo dogodek prestavljen. Udeležba na dogodku je brezplačna.

VESELIMO SE POHAJKOVANJA Z VAMI! :)