Jesenske igrarije - zaprtje prijav

Danes smo zaprli prijave na jesensko počitniško varstvo "Jesenske igrarije" 2018, ki ga organizira Društvo za kulturo inkluzije. Vanj bodo vključeni različni otroci, tudi s posebnimi potrebami, od 1. do 5. razreda OŠ, ki imajo prebivališče v MOL in obiskujejo šole na področju MOL.

Starši, ki ste otroke prijavili na varstvo, si lahko tukaj preberete program varstva in druge potrebne informacije. Prav tako si lahko pogledate naš jedilnik v času varstva. Za diete, ki ste jih navedli v prijavnici, bo poskrbljeno.

Varstvo bomo izvajali prihodnji teden, 3 delovne dni in sicer 29.10., 30.10. in 2.11. od 7:30 do 16:30, na lokaciji Karlovška cesta 18 (OE DOM; Center Janeza Levca Ljubljana).

Program sofinancira MOL. Prispevek staršev na otroka za vse tri dni varstva je 15 eur. Prispevek je potrebno poravnati po prejemu predračuna (na e-mail naslov) najkasneje do petka, 26.10.2018.

Za dodatne informacije smo na voljo preko e-pošte: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali na telefonski številki 051-762-999 (Andreja Srpčič).