Druženje evropskih prostovoljcev v Medvodah

Društvo za kulturo inkluzije v času od oktobra 2018 do septembra 2019 gosti tri prostovoljce iz tujine in sicer: Dono in Gorjana z Makedonije ter Deano s Hrvaške. V okviru programa Erasmus+ bodo v društvu opravljali dolgoročno prostovoljsko delo na projektu "Give to get". Projekt je tudi sofinanciran iz programa Erasmus+.

Pretekli vikend so se udeležili spoznavnega in družabnega dogodka v Medvodah, ki ga je organiziral Javni zavod Sotočje Medvode z namenom, da se med seboj spoznajo mednarodni prostovoljci, ki opravljajo prostovoljsko delo v Ljubljani in okolici. Prostovoljci so pripravili degustacijo različnih jedi iz njihovih držav ter zanimive predstavitve njihovega dela in projektov. Preko iger in sproščenega druženja so navezali stike in se že dogovarjali za sodelovanje v prihodnosti.

Fotografije

erasmus             logotip movit 617x226