Prvi teden počitniških igrarij na OŠ Trnovo

image00001

Danes smo pričeli s počitniškim varstvom za novo skupino otrok. Dan je bil namenjen spoznavanju, skupinskim igram ter spoznavanju prostorov šole OŠ Trnovo, ki nas prijazno gosti v tem času.

Že prvi dan smo dobro izkoristili veliko šolsko igrišče in kar nekaj časa preživeli na igralih, namiznem nogometu, namiznem tenisu ter na poganjalcih ali "gokartih", kakor so jih poimenovali otroci. Po kosilu smo organizirali dve zanimivi delavnici: znanstveno delavnico, kjer smo spoznavali vulkane ter si izdelali vsak svoj vulkan in gledališko-ustvarjalno delavnico, kjer smo umetniške izdelke uporabili za kreiranje zgodbe in kratke gledališke predstave v improviziranem gledališču iz recikliranih materialov. Dan smo zaključili s prosto igro, namiznimi igrami ter risanjem.

Program počitniškega varstva "Poletne igrarije" je sofinanciran z MOL.

Fotografije si lahkio ogledate tukaj.