Počitniške igrarije - torek

image00001 Custom 2Varstvo Počitniške igrarije - torek je danes potekalo v duhu filmske kulture, česar smo se vsi zelo veselili. Dopoldne smo se z avtobusom odpravili v mesto in obiskali Kinodvor, kjer smo si ogledali počitniško projekcijo filma Cirkus.

Po kosilu so sledile zanimive delavnice: ples ter ustvarjanje iz recikliranega papirja. Zaplesali smo na znane angleške pesmi, ponavljali najbolj zapletene gibe in se zabavali ob različnih ritmih. Nato smo izdelovali različne živalice iz wc rolic in starega papirja, preizkušali svojo domišljijo in skupaj ugotavljali, na kakšne načine lahko porabimo odpadni papir in karton. Za konec smo odšli še na igrišče, ki so se ga mnogi veselili že celo popoldne. Vozili smo se s poganjalci, igrali namizni tenis ter različne igre z žogo.

Program počitniškega varstva "Počitniške igrarijje" je sofinanciran s strani MOL.

Fotografije si lahko ogledate tukaj.