Počitniške igrarije - četrtek

received 701324823620387 Medium

Ker so nam vreme in nizke temperature danes precej zagodle, smo bili primorani spremeniti načrte glede obiska bazena - našli pa smo dobro alternativo, in sicer pohod na Ljubljanski grad.

 

Sprehodili smo se ob reki Ljubljanici do Karlovške ceste, kjer smo se začeli vzpenjati. Po poti smo iskali sledi živali, z zanimanjem opazovali ptice, veverice ter imeli oči na pecljih za grajsko lisico. Na vrhu Grajskega griča smo v štirih skupinah iskali skriti zaklad in si pomagali z zemljevidi. S skupnimi močmi in timskim delom smo našli vse zaklade in se z navdušenjem posladkali z dobrotami. Popoldne smo se učili spretnosti prve pomoči ter se igrali družabne igre v angleščini. Teden hitro mineva in jutri nas čaka še zadnji dan varstva.

Program počitniškega varstva "Poletne igrarije" je sofinanciran z MOL.