Počitniške igrarije - petek

20190701 111914 Medium

Zadnji dan počitniškega varstva v juliju je minil aktivno in športno. Dopoldne smo priredili tekmovanje v navijanju, medtem ko so 4 različne ekipe premagovale športni poligon - naloge, kot so poskoki, plezanje pod ovirami, ravnotežnostne naloge, slalom vožnja s skirojem, vodenje žoge, so udeleženci opravili brez težav in s polno mero energije.

Po končanih igrah je skupina fantov na igrišču priredila še lov na zaklad z različnimi sporočilci. Po kosilu so ponovno sledile delavnice. Na prvi smo si lahko izdelali barvaste zapestnice ali barvali kompleksne domišljijske pobarvanke, ki so urile našo koncentracijo, na drugi delavnici pa smo si izdelali metuljčke za gala podelitev diplom. Drug drugemu smo na metuljčke zapisali pozitivne misli, nato pa odšli v telovadnico, kjer smo prejeli vsak svojo diplomo s skupinsko fotografijo. Za konec smo si izdelali še vsak svoj smoothie, se okrepčali z zdravo malico ter se pred slovesom še malo podružili na igrišču.

Program počitniškega varstva "Poletne igrarije" je sofinanciran s strani MOL.