Kratki vtisi z otvoritve Mednarodne potujoče razstave »Igraj se z mano« v Mladinskem centru Gornja Radgona

 

mc-gornja-radgona-razstava-igraj-se-z-mano-2014 11

Včeraj (12. 3. 2014) smo se res imeli fajn! Mednarodna potujoča likovna razstava je nadaljevala svojo pot v Mladinskem centru Gornja Radgona. Lepo so nas sprejeli in skupaj z otroci smo uživali v zabavni, interaktivni, cirkuški predstavi Bratov Malek. Družbo so nam delali OŠ Radgona, ki je pripeljala tudi oddelek s posebnimi potrebami ter vrtec Manka Golarja Gornja Radgona.

 

Po čudoviti predstavi so otroci imeli priložnost sodelovati na ustvarjalnih delavnicah risanja in izdelave brošk, ki so jih vodile naše prostovoljke. Hkrati pa sta nas Brata Malek animirala s svojimi žonglerskimi pripomočki ter figurami iz balonov.

Sledil je še glavni dogodek razstave, sama postavitev razstave kjer so otroci imeli glavno vlogo. Izbrana likovna dela s 7. likovnega natečaja so otroci postavili sami, če pa komu ni šlo pa so vrstniki priskočili na pomoč.

Tiste, ki so v bližini Gornje Radgone vabimo na ogled razstave, ki bo odprta na ogled vse do 26. marca.

Avtor: Željka Bosanac