Društvo za kulturi inkluzije razpisuje 2 prosti delovni mesti

Društvo za kulturi inkluzije razpisuje 2 prosti delovni mesti

Društvo za kulturo inkluzije zaposli vodjo inkluzivne kulturno-umetnostne vzgoje za obdobje enega leta. Pričakujemo VII. stopnjo izobrazbe humanistično družboslovne smeri z opravljenimi pedagoškimi predmeti in dobrim poznavanjem kulture (gledališča, likovne umetnosti ipd.) ter inkluzije. Polega tega pa zaposlimo tudi organizatorja_ko kulturno-razvedrilnih programov in dogodkov. Pričakujemo VI. stopnjo izobrazbe in dobro poznavanjem kulture (gledališča, likovne umetnosti ipd.) ter izkušnje na področju inkluzije ter dela z osebami s posebnimi potrebami.

Kandidati_ke za obe delovni mesti naj pošljejo CV na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. do 26. 4.