ŠPORTNO DOPOLDNE V LJUBLJANI – inkluzivni vikendi Različnost nas bogati

poster september

ŠPORTNO DOPOLDNE V LJUBLJANI – inkluzivni vikendi Različnost nas bogati

Prvo jesensko srečanje bomo športno obarvali. Dobili se bomo v soboto, 14. 9. 2019. Najprej se bomo preko različnih iger spoznali, se preizkusili na Tivolskem igrišču, nato pa se po ljubljanskih ulicah sprehodili do Kongresnega trga, kjer se bomo udeležili Športne tržnice.

Preizkusili in zabavali se bomo na različnih športnih delavnicah, si ogledali športne nastope …. Zaključili bomo predvidoma okoli 12.30 ure. S seboj prinesite vodo za odžejanje, malico (po potrebi) in veliko dobre volje :)

KOMU JE NAMENJEN? Prav vsem - otrokom, staršem, babicam, dedkom, bratom, sestram, prijateljem ... vsakemu, ki želi preživeti živahno športno dopoldne!

ZBIRNO MESTO: 14. 9. 2019 ob 10. uri na travniku zraven Kavarne Čolnarna v Tivoliju

PRIJAVE: link do prijavnic

Udeležba na dogodku je brezplačna in organizirana s strani Društva za kulturo inkluzije v sodelovanju s Sožitjem Ljubljana.

Dogodek je sofinanciran s strani Mestne občine Ljubljana.

poster september