Zaključek prostovoljskega projekta "Give to get"

EVS Dona Gorjan Deana

Prostovoljci Deana, Dona in Gorjan so zaključili dolgoročni prostovoljski projekt "Give to get", ki je potekal od sredine oktobra 2018 do sredine septembra 2019. Vsi trije so pomembno prispevali k dejavnostim Društva - skozi leto so bili aktivni pri športni vadbi za otroke "Specialni telovaj", pri programih počitniškega varstva, pri Mednarodnem festivalu "Igraj se z mano", likovnem natečaju in kulturno-likovnem dogodku Bodi umetnik.

Sodelovali so z različnimi enotami Centra Janeza Levca Ljubljana in pomembno prispevali pri delu z otroki in mladostniki s posebnimi potrebami. Prostovoljcem želimo veliko sreče in uspeha na njihovi nadaljnji poti in upamo, da se naše poti kmalu spet srečajo.
Projekt je bil sofinanciran s programa Evropske solidarnostne enote in podprt s strani nacionalne agencije MOVIT.

SL european solidarity corps LOGO CMYK                 logo ce sl pantone hr                   logotip movit 617x226