Potujoča razstava "Igraj se z mano" v CID Ptuj

 

otvoritev-razstave-igraj-se-z-mano-cid-ptuj-2014

Danes (14. 3. 2014) smo spet imeli zabavno dopoldne. Odprli smo še eno potujočo razstavo v Centru interesnih dejavnosti Ptuj. Povabili smo učence OŠ Olga Meglič ter OŠ s prilagojenim programom Ljudevita Pivka. Učenci so ustvarili neverjetno vzdušje in klimo, kot zmeraj so s svojo otroško odprtostjo in navdušenostjo nam vsem popestrili dan.

Otvoritveni dogodek smo začeli s predstavo našega Klovna Jake, ki je navdušil vse prisotne in nas napolnil s smehom in pozitivno energijo. V nadaljevanju smo izdelovali broške in se zabavali na ustvarjalnih delavnicah kjer sta nam še enkrat družbo delala Brata Malek, ki sta nas zabavala s svojimi cirkuškimi delavnicami in izdelovanjem figur iz balonov.

Kot vedno pri naših otvoritvah so tudi tokrat vlogo kustosov prevzeli otroci in sami postavili razstavo.

Razstava v CID Ptuj bo odprta do naslednjega četrtka 20.03 in ste vabljeni da si jo ogledate. Fotografije z otvoritvenega dogodka pa si lahko ogledate v galeriji.

Avtor: Željka Bosanac