Veseli december na drsališču

images

VESELI DECEMBER NA DRSALIŠČU

Zadnje letošnje srečanje bomo preživeli na ledu. Vabimo vas na drsališče Tivoli, kjer bomo preizkusili naše znanje na drsalkah. Brez skrbi, tudi tisti, ki niste vešči drsanja, se nam lahko pridružite, saj bomo zagotovili dovoljšnje število spremljevalcev. Vstopnina za drsališče znaša 2 €, možna bo tudi izposoja drsalk.
Dogodek je organiziran s strani Društva za kulturo inkluzije, v sodelovanju s Sožitjem. Prijavnice na dogodek so na voljo tukaj.ZBIRNO MESTO: 21. 12. 2019 ob 09.50 pred vhodom v drsališče Tivoli. Zaključili bomo ob cca. 11.30 uri.

KOMU JE NAMENJEN? Prav vsem - otrokom, staršem, babicam, dedkom, bratom, sestram, prijateljem ... vsakemu, ki želi preživeti živahno dopoldne v Ljubljani!

INFORMACIJE: spletna stran Društva za kulturo inkluzije, Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. (T: 031 420 104 - Neža ali 031 459 600 - Blanka)

Dogodek je sofinanciran s strani Mestne občine Ljubljana