Zaključek prostovoljske aktivnosti v okviru projekta Solidarity

Lea slike Medium

Prostovoljka Lea v tem mesecu zaključuje s prostovoljsko aktivnostjo v okviru enoletnega prostovoljskega projekta "Solidarity". Projekt je bil sofinanciran s strani programa Evropska solidarnostna enota. Prostovoljka je bila aktivna na različnih področjih dela v društvu, najbolj pa se je našla predvsem v neposrednem delu z otroki in mladostniki s posebnimi potrebami.

Udeležila se je različnih inkluzivnih dogodkov v okviru Mednarodnega festivala Igraj se z mano v Ljubljani, Semiču in Radljah ob Dravi ter športno-družabnega dogodka Bodi športnik, aktivno je sodelovala pri počitniškem varstvu ter v programu prilagojene športne vadbe za otroke "Specialni telovaj".

Lea je zapisala vtise o svoji prostovoljski izkušnji, ki jih lahko preberete TUKAJ.