Seminar vzpostavljanja partnerstev 'Mind EUR mental health'

pba-ireland000

Center Janeza Levca Ljubljana se je s svojo predstavnico udeležil Mednarodnega seminarja vzpostavljanja partnerstev 'Mind EUR mental health', ki je v organizaciji Irske Nacionalne agencije za mobilnost med 27. In 31. marcem potekal na Irskem.


Seminarja, ki je potekal pod okriljem novega programa Erasmus+, so se udeležili mladinski delavci iz desetih različnih držav. Namen udeležencev je bil jasen – vzpostavitev dolgoročnih partnerstev za bodoče projekte.
Intenzivni program seminarja, v katerem so udeleženci obravnavali pojem 'mental health', seznanjeni pa so bili tudi s novim programom mobilnosti Erasmus+, bo gotovo imel pozitivne in daljnosežne posledice, saj so nekateri partnerji že kovali ideje za bodoče projekte, o čemer vas bomo obveščali tudi na naši spletni strani.

pba-ireland001  pba-ireland002