Usposabljanje prostovoljcev ob prihodu - Debeli rtič

Debeli rtic 1

Prostovoljki Nastja in Nina sta se med 21. in 25.10.2019 udeležili usposabljanja prostovoljcev ob prihodu na Debelem rtiču, ki se je odvilo v organizaciji Nacionalne agencije MOVIT.  Na usposabljanju sta spoznali veliko prostovoljcev iz različnih Evropskih držav, ki izvajajo svoje prostovoljske projekte v različnih organizacijah po Sloveniji in z njimi izmenjali dosedanja pričakovanja in izkušnje ter skupaj izvedli več mini projektov tekom tedna. Preko team-building aktivnosti so prostovoljci med seboj spletli vezi in premagali stereotipe ter spoznavali Slovenijo. S pomočjo trenerjev so se prostovoljci spoznali z dolžnostmi in pravicami prostovoljcev in organizacij in pridobili veliko drugih koristnih informacij o programu ESE.

Projekt je sofinanciran s programa Evropska solidarnostna enota.

Debeli rtic 2

Debeli rtic 3