Igraj se z mano na Inclusia Expo v Celovcu

inclusia-celovec002

Začetki dogodka 'Inclusia Expo' v organizaciji Društva Inkluzija iz Reifnitz iz Avstrijske Koroške segajo 12 let nazaj, ko so organizatorji želeli opozoriti na pomen inkluzije. Vse od takrat ostaja edinstven projekt, ki stremi k ozaveščanju ljudi.

Letos se dogodka, ki med 1. in 3. aprilom poteka v Celovcu pod geslom 'Ljudje – kot smo mi', udeležuje tudi Projektna pisarna Centra Janeza Levca Ljubljana. V sklopu sejma mreženja se predstavljamo z inkluzivnimi dogodki Mednarodnega festivalskega leta 'Igraj se z mano'.

V času trajanja dogodka v šolah v dopoldanskem času poteka projekt 'Doživeti inkluzijo'; gre za prikaz delovanja inkluzije v praksi, v sklopu katerega se spodbuja sodelovanja med osebami s posebnimi potrebami in ostalimi.

Več informacij najdete na spletni strani www.inclusia.at, vabimo pa vas tudi k ogledu fotografij iz dogodka (povezava).

inclusia-celovec000 inclusia-celovec001 inclusia-celovec003