Sprememba lokacije počitniškega varstva - AVGUST

Društvo za kulturo inkluzije obvešča vse starše, ki so prijavili otroke in mladostnike na počitniško varstvo v avgustovskih terminih (17. 8. - 21. 8. in 24. 8. - 28. 8), da bomo spremenili lokacijo izvedbe varstva. Namesto OŠ Trnovo, kot je bilo sprva načrtovano, bomo aktivnosti izvajali na OŠ PRULE (Prule 13, 1000 Ljubljana).

 

 Za dodatna pojasnila pa nas lahko pokličete tudi na tel. številko 051-762-999 (Andreja Srpčič) ali nas kontaktirate prek e-pošte: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Zaradi morebitnih ukrepov, povezanih z epidemijo koronavirusa si pridržujemo pravico do sprememb ali morebitnih odpovedi terminov. Varstvo bo varstvo organizirano v skladu z vsemi navodili in ukrepi NIJZ, Vlade RS in ostalih pristojnih institucij. O vseh morebitnih spremembah boste pravočasno obveščeni.

Počitniško varstvo je sofinancirano s strani MOL.